İstanbul Turisti

İstanbul Turisti

İstanbul’da doğdum, büyüdüm. İstanbul’da yaşıyorum. En fazla bir ay süren tatil amaçlı gidişlerim dışında İstanbul’u hiç bırakmadım. İnsan yaşadığı şehirde çoğu zaman bazı yerleri görmeyi ihmal ediyor, nasılsa orada duruyor, bir ara giderim diye düşünüyor. Ne zaman Taksim Meydanı’ndan geçsem anıtı arkasına alıp fotoğraf çektirenleri görünce, bu şehirde doğdum, büyüdüm; benim hiç böyle bir fotoğrafım yok diyorum; yine çektirmiyorum. Ben de dışarıdan gelseydim sanırım benim de öyle bir fotoğrafım olurdu.

Bazen bazı yerlere defalarca gitsem de o zamanlar yayınlayacağımı düşünmediğim için ya çok dikkat etmemişim ya da fotoğraf çekmemişim. Bu nedenle yazamadığım pek çok yer de var tabi. İşte bu nedenle son zamanlarda çok sevdiğim İstanbul’u bazen dışarıdan gelmiş bir turist gibi gezmeyi de sever oldum. Bu sayfada buralardan bahsedeceğim. Bazen bir müze, bazen bir restoran…

İstanbul:

 

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir